GSR 120-Li Hand Drill 12V Lithium Drill Household Power Tool Screwdriver With one battery – GSR120-LI 1Battery
25 people are viewing this right now
Estimated Delivery:
14 - 21 May, 2026
Free Shipping & Returns:
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout
Description
  • Type: Cordless Screwdriver
  • Power Source: DC
  • Usage: Home DIY
  • Max. Torque: 30/ 13 Nm
  • is_customized: Yes
  • Weight: 2kg
  • Rated Voltage: 12V
  • Dimensions: 180*190*50MM
  • Model Number: GSR 120-Li
Quick Comparison
GSR 120-Li Hand Drill 12V Lithium Drill Household Power Tool Screwdriver With one battery - GSR120-LI 1Battery removeElectric Hot Melt Glue Gun Cordless Repair DIY Tool Heating Mini Glue Gun with Glue Sticks remove
NameGSR 120-Li Hand Drill 12V Lithium Drill Household Power Tool Screwdriver With one battery - GSR120-LI 1Battery removeElectric Hot Melt Glue Gun Cordless Repair DIY Tool Heating Mini Glue Gun with Glue Sticks remove
ImageGSR 120-Li Hand Drill 12V Lithium Drill Household Power Tool Screwdriver With one battery - GSR120-LI 1BatteryElectric Hot Melt Glue Gun Cordless Repair DIY Tool Heating Mini Glue Gun with Glue Sticks
SKU
Rating
Price
Save 20%